فروش دریل معمولی و شارژی

فروش دریل معمولی و شارژی

 

دریل ها  از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین ابزار ها در امور صنعتی حرفه ای و یا مصارف خانگی میباشد وظیفه اصلی دریل ایجاد حفره با قطر های مختلف در سطوح مختلف از جمله سطوح چوبی ، سطوح فلزی ، سیمانی و … می باشد اما به کمک برخی ابزار دیگر میتوان از دریل برای سمباده زدن ،باز و بسته کردن پیچ ، جلا دادن ، و یا حتی برش و … استفاده کرد .

 

دریل ها از اجزای مختلفی از قبیل :

 

1. کلید روشن و خاموش

2. کلید تنظیم سرعت چرخش

3. کلید فعال و غیر فعال کردن حالت چکشی

4. کلید قفل برای روشن نگه داشتن دریل

5. کلید تعویض جهت چرخش

6. عمق سنج برای تنظیم پیمایش مته در سطح مورد نظر

7. سه نظام

8. دسته نگهدارنده

تشکیل میشوند .

 

فروش دریل معمولی و شارژی

 

 

 

سه نظام :
سه نظام ها به دو دسته اتوماتیک و آچاری تقسیم می شوند که برای محکم کردن سه نظام دستی نیاز به آچار مخصوص می باشد که به آن آچار سه نظام می گویند ولی برای سه نظام اتوماتیک این فرآیند توسط دست به خوبی انجام می پذیرد .

 

چپ گرد و راست گرد :

 


چپ گرد و راست گرد بودن به منظور استفاده از دریل به عنوان پیچ گوشتی حیاتی است. با وجود این حالت شما قادر به بستن و نیز باز کردن پیچ ها خواهید بود. در حالت عادی مته ها به صورت ساعت گرد (راست گرد) برای سوراخ کردن دیوار حرکت می کنند.

این جهت حرکت برای بستن پیچ ها نیز درست است. ولی در صورتی که بخواهید پیچی را باز کنید نیاز دارید تا دریل شما به صورت پاد ساعت گرد (چپ گرد) بچرخد.

این قابلیت از طریق دکمه ی ۲ حالته ای که بالاتر از دکمه اصلی دریل قرار دارد تنظیم می شود.

 

مته‌ها در انواع و اندازه‌های مختلفی وجود دارند که برای کاربردهای مختلفی مانند سوراخ کردن دیوار، چوب، آهن و … بکارمی‌روند.

 

 

فروش دریل معمولی و شارژی

 

 

سه نظام در دستگاه دریل شارژی چگونه است؟

 

سه نظام در دستگاه دریل شارژی عموما از نوع اتوماتیک بوده و در دو نوع پلاستیکی و فلزی ساخته می شود که در نوع فلزی کمی به وزن و قیمت دستگاه اضافه می شود ولی در عوض استحکام و دوام بیشتری خواهد داشت.

 

چراغ نمایشگر شارژ باقیمانده باطری در دستگاه دریل شارژی چگونه کار می کند؟
 

خب این یک کمک بسیار ارزنده ای به استفاده کننده است تا بداند چقدر از شارژ باطری باقیمانده است و در برخی مدل های دستگاه دریل شارژی این امکان وجود دارد و در صورت لزوم بتواند برنامه ریزی کند .در دستگاه دریل شارژی میلواکی این امکان وجود دارد..

 

فروش دریل معمولی و شارژی