فروش دریل شارژی به صورت ارزان

فروش دریل شارژی به صورت ارزان 

 

دریل چیست؟

 

انواع ابزار دریل شارژی یکی از لوازمی که برای بستن و سوراخ کاری پیچ‎ها‏ مورد استفاده قرار می‌گیرند. تقریبا برای هر پروژه صنعتی که با پیچ سر و کار داشته باشد، این ابزار کاربرد زیادی دارد. دریل بر روی سطوح سیمانی، چوبی، فلزی، سیمانی و ... قابل استفاده است.

 

دریل‎ها‏ دارای یک نوع صنعتی هستند که به پایه مجهز است و مته‎ها‏ی با قطر بیش از 11 میلی‌متر را نصب کند. این نوع دریل قدرت بالایی دارند و برای سوخ کاری از دقت بالایی برخودار هستند.

 

 

 

فروش دریل شارژی به صورت ارزان

 


دریل‎ها‏ از اجزاء زیر تشکیل شده اند:

1 - عمق سنج سوراخ

2- کلید روشن و خاموش کردن

3 - کلید روشن نگه داشتن دریل جهت سوراخ کاری‎ها‏ی طولانی

4 - کلید تعویض جهت چرخش دریل

جهت استفاده از دریل بعنوان پیچ گوشتی - کلید تنظیم سرعت چرخش به منظور استفاده از دریل به عنوان پیچ گوشتی - کلید فعال و غیر فعال نمودن حالت چکشی جهت سوراخ کردن دیوارهای بتنی - سه نظام دریل که محل بستن مته با پیچ گوشتی یا سایر ابزار‎ها‏ به دریل می باشد که دو مدل دستی و خودکار دارد. مدل دستی به منظور سفت شدن به آچار سه نظام نیاز دارد اما در مدل خودکار می‌توان پیچ را به راحتی با دست سفت کرد.

 


کاربرد دریل‎ها‏ی شارژی:

 

انواع ابزار دریل شارژی توسط يك باطري قابل شارژ تغذيه می شوند. این ابزار براساس نوع كار بین سايزهای كوچك تا بتون كن‎ها‏ي بسيار قوي ساخته مي شوند. از این رو هم چون دريل‎ها‏ی برقي براي ارتباط با الكتريسيته به سیم نیازی ندارند. یکی از تفاوت‌های این نوع دریل‎ها‏ با نوع برقی در هزینه و قیمت آن‌ها می‌باشد که قیمت بالاتری دارند. این نوع دریل‎ها‏ برای مکان‌هایی که به ‎سیم برق و پریز دسترسی وجود ندارد، و نيازمند به سوراخ‌كاري در ديوار يا چوب يا فلز و يا بستن تعداد زيادي پيچ است، مناسب می باشد. همچنین برای نصب کابینت در آشپزخانه‎ها‏ که مدام باید دریل را جابه جا نمود، دریل‎ها‏ی شارژی بهتر از نوع برقی هستند

 

دریل‎ها‏ به چندین نوع تقسیم بندی می‌شوند که عبارتند از:


1- دریل‎ها‏ی نیمه صنعتی :  دریل‎ها‏ی نیمه صنعتی برای مصارف عمومی به کار برده می شوند. این نوع دریل‎ها‏ی قابلیت زیادی برای کارهای سنگین و طولانی ندارند و برای مدت زمان کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرند به همین دلیل بیشترین مصرف را در کارگاه‎ها‏ی کوچک و خانه‎ها‏ دارند. از جمله ویژگی‎ها‏ی این نوع دریل سبکی وزن، داشتن دو حالت چکشی و ساده می باشد و اغلب برای سوراخ کاری‎ها‏ی مختلف روی دیوار، آهن، چوب و... قابل استفاده هستند. همچنین کلید دریل نیمه صنعتی باید الکترونیکی و یا دیمردار باشد تا بتوان آن‌ها برای سوراخ کاری روی سطوح لغزنده استفاده نمود و نهایت قطر سوراخ کاری آن نباید از 13 میلیمتر بیشتر باشد.

 

2- دریل‎ها‏ی ساده :  انواع ابزار دریل شارژی ساده برای سوراخ کاری بر روی سطوح چوبی و فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای سه نظام 6 تا 32 میلیمتری مته گیر می‌باشند. دریل‎ها‏ی ساده حالت چکشی ندارند و دارای چپ گرد و راست گرد و حالت دیمر گیر بکس قوی و یا متوسط و ... می‌باشند. 3- دریل ضربه ای یا دریل چکشی انواع ابزار دریل شارژی چکشی دریلنیز همچون نوع قبلی می باشد اما دارای حالت ضربه یا چکش است و همچون دریل خانگی برای کار‎ها‏ی سنگین تر کاربرد دارد. دریل‎ها‏ی چکشی عموما برای سوراخ کاری بر روی انواع کانی‎ها‏ قابلیت استفاده دارند و برای سورخ کاری سطوح با قطرهای بالا مناسب نیستند.

 

 

فروش دریل شارژی به صورت ارزان

فروش دریل شارژی به صورت ارزان 

 

4- دریل بتون کن:  دریل بتون کن عامل قدرت درگیری انواع چرخ دنده‎ها‏ کوچک و بزرگ را ندارد و در آن از سیستم رینگ و پیستون استفاده شده است. این سیستم به علت قدرت بالا می تواند سوراخ کاری با عمق و قطر بالا را انجام ده و در 2 مدل عمده بتون کن 4 شیار و بتون کن 5 شیار در بازار موجود است. 5- دریل چکش تخریب این نوع دریل برای تخریب و یا ایجاد حفره در قطر‎ها‏ی بالا مورد استفاده قرار می گیرد و به سه نوع چکش تخریب چهار شیار (برای کارهای سبک)، چکش تخریب پنج شیار (برای کارهای سنگین) و چکش تخریب پیکور (برای کارهای حجم بالا و مناسب برای تخریب کف) قابلیت استفاده دارند. در این این دریل حالت دوران و گردش کاربرد ندارد و تنها قلم حرکت رفت و برگشت را بر عهده می گیرد. دریل چکش تخریب برای کنترل قدرت و سرعت ضربه، دارای حالت دیمر می باشد.