دستگاه سند بلاست خود را از ابزار بلاست یخواهید

دستگاه سند بلاست خود را از ابزار بلاست یخواهید

دستگاه سند بلاست خود را از ابزار بلاست یخواهید

 

در مقالات پیشین درباره اینکه سند بلاست چیست و  چگونه کار میکند و ساینده ها کدامند صحبت کردیم و گفتیم که برای انجام هرگونه از این ساینده ها حتما باید به مراکز مخصوص خود ان زنگ زد و  یا مراجعه نمود و یا برای خرید دستگاه سند بلاست حتما باید به فروشگاه های مجاز رفت زیرا بدون داشتن اطلاعات کافی نسبت به سند بلاست کردن سطح خود امکان دارد هزینه ای گزاف پرداخت نمایید و دچار مشکل شوید ...

 

لذا پیشنهاد ما به شما برای داشتن سند بلاست خوب ابزار بلاست که واقع در بازار تهران میدان حسن آباد است مراجعه کنید زیرا با بهترین نرخ ممکن دستگاه دریل ابزار برقی ابزار دستی سند بلاست .......خود را تهیه کنید ..

 

و اما در این مقاله میخواهیم تا برای خوانندگان محترمی که درمقالات پیشین نتوانسته اند به راحتی متوجه معنی و کاربرد سند بلاست ها شوند به نحو دیگری توضیح دهیم پس با ما همراه باشید ..

 

 

 

 

 

اگر حضور ذهن داشته باشید گفتیم که سند بلاست از واژگان انگلیسی تشکیل شده است یعنی سند sand که به معنی ماسه است و belast که به معنی پاشیدن انفجار با سرعت است ...

 

و گفتیم که درکل سند بلاست کردن یعنی : از سیلیس پاشی – ماسه پاشی یا مسباره و پرتاب ماسه و شن با فشار بسیار زیاد هوا را سندبلاست می گویند.

 

از تعریف بالا مشخص است که از ابزار های مهم و در دسترس سند بلاست کردن ماسه و شن و سیلیس است که خوب با کمی پرس و جو میتوانید در هرجایی آن ها را تهیه کنید اما خوب خرید دستگاه سند بلاست با توجه به هزینه گزاف آن که آن هم بنا بر دلایلی است قابل تحقیق بسیار زیاد است که ما این اطمینان را به مشتری میدهیم تمام ابزار ها و دستگاه ها در ابزار بلاست دارای کیفیت بالایی هستند ..

 

اما سوال مهم در اینجا این است که از این ماسه ها چگونه میتوان در سند بلاست ها استفاده نمود ؟ 

 

ما درپاسخ به این سوال شما مشتری عزیز باید بگوییم که روش کار سندبلاست به این صورت است که ماسه های ساینده که عمدتا از جنس سیلیس – مسباره و اکسید فلزات هستند با استفاده از فشارباد کمپرسور شتاب گرفته و بر روی سطح قطعه پاشیده میشوند....و خوب متعاقبا همه ما میدانیم که ماسه از جنس بسیار سبکی است و به راحتی حمل و پرتاب و یا ریختن در هرمکانی که قابل استفاده باشند هستند شاید از علل مهم استفاده از ماسه ها متوان به همین مورد اشاره نمود..

 

همانطور که دربالا دیدید برای حرید دستگاه سند بلاست در ابزار بلاست ما همیشه و در همه حال آماده خدمت رسانی هستیم کافیست تا بایک تماس از ما به صحت صحبت های ما پی ببرید ..

 

دستگاه سند بلاست خود را از ابزار بلاست یخواهید....