دریل گیربکسی چیست؟

دریل گیربکسی چیست؟

 

برای آشنایی بیشتر در این مطلب قصد داریم درباره دریل گیربکسی توضیحاتی را ارائه دهیم.

 

جهت انجام موارد مربوط به منزل و تعمیرات،معمولا در منزل یک ابزار برقی مورد نیاز می باشد تا به راحتی با استفاده از آن موارد تعمیراتی که برای ساختمان ما به وجود می آید را تا آنجایی که می توانیم خودمان حل کنیم.

 

دریل یکی از پر مصرف ترین و تقریبا همه کاره ترین ابزارها، می باشد. از آنها بسته به مته یا سری هایی که بر روی سه نظامشان می بندید، می توانید در سوراخکاری، بستن پیچ ها و مهره ها، سمباده زنی و حتی به عنوان همزن استفاده نمائید.

 

 

 

 

 

دریل گیربکسی چیست؟

 

دریل ابزاری می باشد که در مکان های مختلفی مانند: منازل ها، ساختمان های بزرگ، کارخانه ها و کارگاه ها، مراکز صنعتی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

دریل ها یک ابزار کاربردی در تمامی اماکن می باشد که به منظور سوراخکاری، سنباده زدن، باز کردن لوله و موارد بسیار دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.دریل به اصطلاح افرادی که در این حوزه تجربه ی زیادی دارند و استاد این کار هستند به عنوان آچار فرانسه ابزارهای برقی نامیده می شود.

 

این ابزار برقی دارای انواع مختلفی مانند: دریل ساده، دریل چکشی، دریل گیربکسی و... می باشد. که در مطالب قبلی منتشر شده در سایت ابزاربلاست درباره آنها توضیخاتی ارائه شده است. دریل های گیربکسی معمولا دو حالته هستند که در جلوی موتور قرار می گیرند که عملکرد دریل را در دو حالت قدرتی و سرعتی تنظیم می نماید. این ویژگی سبب می شود تا بتوان از قدرت بالای دریل در سرعت کم بهره برد.

 

از کارهایی که در استفاده از دریل نیاز است با سرعت کم قدرت بالایی داشته باشیم، می توان به استفاده از دریل برای قلاویز و یا باز کردن لوله به وسیله فنر لوله بازکن که بر سر دریل بسته می شود اشاره کرد. البته پیشنهاد می شود برای باز کردن لوله فاضلاب از دستگاه های لوله بازکنی استفاده شود.

 

 

دریل گیربکسی چیست؟

 

 

دریل گیربکسی چیست؟