تعریف سند بلاست چیست ؟

تعریف سند بلاست چیست ؟ 

 

درمبحث سند بلاست چیست ؟  درباره سند بلاست کردن اطلاعاتی داده بودیم و گفتیم که سند بلاست کردن یکی از مهم ترین کاربرد های امروز است و نباید نسبت به آن بی تفاوت بود

 

اگر موافق باشید درباره اینکه سند بلاست چیست مروزی داشته باشیم تا شما مشتری عزیز راحت تر بتواند به ما یعنی فروشگاه جوان و فعال ابزار بلاست اعتماد کنید ...


شاید دیده باشید که برای اینکه یک سطح را پاکسازی کنند و یا یک نمایی را بر روی شیشه جک کنند از روشی متفاوت استفاده میکنند ما به این روش در بازار تهران میگوییم سند بلاست کردن و یا به عبارت دیگر سند بلاست یعنی : 

 

پاکسازی به روش گریت بلاستینگ ( ماسه پاشی ) یا سندبلاست یک عملیات بر روی سطوح است که در صنایع مختلف و در انواع مختلف کاربرد دارد. گریت بلاست یا سندبلاست عملیاتی است که در بسیاری از صنایع به طور وسیع و گسترده با اهداف کاملا متنوع بر روی سطوح مختلف همچون فلز ، شیشه ، چوب و ...... انجام میگیرد   .

 

 

تعریف سند بلاست چیست ؟

 

 

همانطور که مشاهده نمودید در سند بلاست کردن باید به نوع آن کار دقت نمود تا سریع تر کار انجام شود ...

 

و یا به عبارتی دیگر سند بلاست یعنی:  در واقع روشی است که در آن ساینده با شتاب بسیارزیاد از درون یک نازل به کمک فشار هوا بر روی سطوح پرتاب شده و موجب پاکسازی سطح می شود .

 

در حال حاضر از سند بلاست ها چندین کارایی برمیآید که میتوان به این موارد اشاره کرد :

 

1- پاک کردن سطوح

2- فرم دادن 

3- یکسان کردن سطح 

 

سند بلاست در معنی لغت هم معنایی دارد که به عبارتی یعنی :

sand  ( ماسه) 

belast ( فشار زیاد ) 

 

 

تعریف سند بلاست چیست ؟

 


از جمع این دو عبارت میتوان فهمید که سند بلاست یعنی ماسه پاشی با فشار بالا 

 

دیدید که سند بلاست در معنی لغت فارسی و یا در بازار کار و به طور خلاصه در کار به چه معنی است و چه زمان به سند بلاست کردن نیازمند خواهیم شد لذا اگر قصد خریدن وسیله سند بلاست را دارید کافیست تا با یک تماس کوچک به سامانه ابزار بلاست و یا مشاهده حضوری از ما به بهترین شکل ممکن به ابزار بلاست دسترسی بیابید ..

 

تعریف سند بلاست چیست ؟