ابزار دستی چیست ؟

ابزار دستی چیست ؟

با سلام از اینکه ما را تا اکنون همراهی کردید صمیمانه متشکریم و درباره ابزار آلات باید گفت که از مهم ترین ابزار های تعمیراتی ابزار آلات هستند... و نباید نقش آنها را در زمینه تاسیات دست کم دانست اما از در مقاله می خواهیم تا درباره ازار عای دستی به صورت اختصاصی توضیح دهیم پپس با ما همراه باشید..

 

ابزار به چه معنی است ؟ 

 

ابزار وسیله‌ای است که برای تولید چیزی یا انجام کاری استفاده می‌شود اما در طی فرایند تولید، مصرف نمی‌شود. به‌طور ساده یک ابزار می‌تواند یک روند یا فرایند استفاده شده برای رسیدن به یک هدف خاص باشد.

ابزارهایی که در زمینه‌های خاصی استفاده شده‌اند ممکن است نام‌های مختلفی هم داشته باشند از قبیل آلت، ظرف، افزار، دستگاه.

 

 

ابزار دستی چیست ؟

 

 

 

ابزار و یراق  چیست ؟

به مجموعه وسايل فلزي كه با ذوب كردن فلز و شكل دادن با قالب ساخته شده است ، يراق ناميده ميشود.

در زندگي از يراق بسيار استفاده ميكنيم مانند دستگيره در ، شير آب ، شير گاز و ... وارد كننده ابزار و يراق ، فروشنده ابزار و يراق و توزيع كننده ابزار و يراق متخصص در اين زمينه هستند.

ابزار نيز به مجموعه وسايلي كه انجام كار ها را براي ما راحت ميكند گفته ميشود. هر كاري ابزار مخصوص به خود را دارد.دسته بندي ابزار آلات عبارتند از ....

 

انواع ابزارات دستی عبارتند از : 

 

ابزار آلات دستي، ابزاري ساده اما كاربردي هستند كه عبارتند از :پيچ گوشتي ، آچار ، اره ، اسكنه ، انبردست ، چكش ، سوهان ، فرچه وقيچي ميباشد

 

به زبانی عامیانه ابزار آلات دستی یعنی: 

 

ابزار هایی که کاملا با دست و نیروی انسانی و با وارد کردن نیرو توسط انسان ها مورد استفاده قرار میگیرد ابزار آلات دستی گفته میشود مانند : آچار ها پیچ گوشتی انبردست چیزهای معمولی که هم در جعبه های ابزار دیده میشوند و هم از ملزومات اصلی برای یک ساختمان مخصوصا مسکونی است ...

 

 

درباره ابزار های دستی مبحث برای گفت و گو زیاد است و نباید فقط به یک یا دو سه مقاله کفایت نمود لذا از شما خواننده عزیز خواهشمندیم تا همین اندازه نسبت به دانستن اینکه درکل ابزار آلات دستی یعنی جه ؟ و مانند کدامین ابزار هاست بسنده نماییید تا در ادامه بازهم برای شما از ابزار آلات دستی بیشتر بگویییم ..

 

 

 

ابزار دستی چیست ؟

 

 

با ما باشید 

نکته : قابل ذکر است که ما یعنی فروشگاه ابزار بلاست همیشه و در قلب بازار تهران با شماییم تا با بهترین و نازل ترین کیفیت برای شما اوقات خوشی را فراهم کنیم و بتوانید با خیالی راحت نسبت به خرید ابزار آلات دستی و یا برقی اقدام نمایید ..

 

ابزار دستی چیست ؟